Čo Vám vieme ponúknuť

Už niekoľko rokov Omron Europe poskytuje servis koordinovaný z jeho európskeho opravárenského strediska (ERC), ktorý sa nachádza v Den Bosch, Holandsko. Elsys je súčasťou tohoto systému a je pripravený vám poskytnúť pomocnú ruku keď ju potrebujete.

Elsys poskytuje vysoko kvalitné opravy pre väčšinu produktov spoločnosti Omron vrátane programovateľných systémov PLC, terminálov HMI, kamerových systémov, servopohonov a frekvečných meničov. Naša spoločnosť využíva najnovších technológií pre opravy výrobkov, často na úrovni súčiastok, pričom zachovávame pomer vysokokvalitných služieb za primerané ceny.

Na všetky komponenty priemyselnej automatizácie OMRON sa vzťahuje záručná doba 1 rok od vyexpedovania tovaru. K uznaniu záruky je nutné čitateľné Lot.No. na výrobku, podľa ktorého spätne zistíme dátum vyexpedovania tovaru. Poškodený komponent v záručnej lehote podľa možností čo najskôr vymeníme za funkčný, ktorý Vám v prípade uznania záruky ponecháme. Poškodené komponenty odosielame do centrálneho strediska opráv v OMRONe na posúdenie uznania záruky.

Záruka sa neuznáva pri dokázateľnom priamom poškodení komponentu zákazníkom a tiež používaním komponentov mimo rozsahu pracovných podmienok uvedených v technickej dokumentácii. V prípade neuznania záruky bude náhradný komponent fakturovaný.

Uskutočňujeme samozrejme i pozáručný servis komponentov prostredníctvom centrálneho servisného strediska OMRON EUROPEAN REPAIR SERVICE NL. Dĺžka trvania opravy je 5 pracovných dní + čas podľa spôsobu prepravy (letecky, kamiónom).

Organizujeme školenia na použitie komponentov OMRON pre konštruktérov a školenia na programovanie PLC systémov OMRON pre programátorov. V prípade záujmu nás kontaktujte.
Dostupné sú aj základné školiace materiály v slovenčine, a nájdete ich v odkazoch medzi produktami.
Ak potrebujete bližšie technické informácie pri projektovaní, objednávaní, alebo odlaďovaní komponentov OMRON, využite našu online databázu katalógových listov a dokumentácie k výrobkom OMRON, alebo nám napíšte svoju požiadavku a my Vám obratom pošleme Vami požadovanú informáciu, dokument, alebo návrh technického riešenia Vášho problému. Prípadne môžete volať na tel. číslo +421 33 7741 967, kde Vás prepoja na stálu technickú pomoc (8°°-17°°hod).
Spolu s partnerskými realizačnými firmami a systémovými integrátormi vrátane dcérskej spoločnosti ELSYS PRO, s.r.o. sa podieľa na riešení rôznych aplikácií v automatizácii.

elsyspro_x1

ELSYS PRO

-montážne linky
-jednoúčelové technológie(montážne, meracie, finálna kontrola)
-autonómne systémy a robotizované pracoviská
-robotizované pracoviská ako súčasť liniek a jednoúčelových technológií