Čo Vám vieme ponúknuť

Už niekoľko rokov Omron Europe poskytuje servis koordinovaný z jeho európskeho opravárenského strediska (ERC), ktorý sa nachádza v Den Bosch, Holandsko. Elsys je súčasťou tohoto systému a je pripravený vám poskytnúť pomocnú ruku keď ju potrebujete.

Elsys poskytuje vysoko kvalitné opravy pre väčšinu produktov spoločnosti Omron vrátane programovateľných systémov PLC, terminálov HMI, kamerových systémov, servopohonov a frekvečných meničov. Naša spoločnosť využíva najnovších technológií pre opravy výrobkov, často na úrovni súčiastok, pričom zachovávame pomer vysokokvalitných služieb za primerané ceny.

Spolu s partnerskými realizačnými firmami a systémovými integrátormi vrátane spoločnosti ELSYS PRO, s.r.o. sa podieľa na riešení rôznych aplikácií v automatizácii.

elsyspro_x1

ELSYS PRO

montážne linky
jednoúčelové technológie(montážne, meracie, finálna kontrola)
autonómne systémy a robotizované pracoviská
robotizované pracoviská ako súčasť liniek a jednoúčelových technológií

Na všetky komponenty priemyselnej automatizácie OMRON sa vzťahuje záručná doba 1 rok od vyexpedovania tovaru. K uznaniu záruky je nutné čitateľné Lot.No. na výrobku, podľa ktorého spätne zistíme dátum vyexpedovania tovaru. Poškodený komponent v záručnej lehote podľa možností čo najskôr vymeníme za funkčný, ktorý Vám v prípade uznania záruky ponecháme. Poškodené komponenty odosielame do centrálneho strediska opráv v OMRONe na posúdenie uznania záruky.

Záruka sa neuznáva pri dokázateľnom priamom poškodení komponentu zákazníkom a tiež používaním komponentov mimo rozsahu pracovných podmienok uvedených v technickej dokumentácii. V prípade neuznania záruky bude náhradný komponent fakturovaný.

Uskutočňujeme samozrejme i pozáručný servis komponentov prostredníctvom centrálneho servisného strediska OMRON EUROPEAN REPAIR SERVICE NL. Dĺžka trvania opravy je 5 pracovných dní + čas podľa spôsobu prepravy (letecky, kamiónom).

Organizujeme školenia na použitie komponentov OMRON pre konštruktérov a školenia na programovanie PLC systémov OMRON pre programátorov. V prípade záujmu nás kontaktujte.
Dostupné sú aj základné školiace materiály v slovenčine, a nájdete ich v odkazoch medzi produktami.
Ak potrebujete bližšie technické informácie pri projektovaní, objednávaní, alebo odlaďovaní komponentov OMRON, využite našu online databázu katalógových listov a dokumentácie k výrobkom OMRON, alebo nám napíšte svoju požiadavku a my Vám obratom pošleme Vami požadovanú informáciu, dokument, alebo návrh technického riešenia Vášho problému. Prípadne môžete volať na tel. číslo +421 33 7741 967, kde Vás prepoja na stálu technickú pomoc (8°°-17°°hod).