Naše nové bezpečnostné reléové jednotky G9SE sú všestranné, kompaktné a rýchlo zapojiteľné

G9SEPredstavujeme rýchlo dostupný bezskrutkový terminál, vďaka ktorému sa doba zapojenia znižuje o viac ako polovicu. Naše nové bezpečnostné reléové jednotky G9SE disponujú ultratenkou konštrukciu troch rôznych modelov a plní teda všetky požiadavky na bezpečnostné inštalácie. Rad G9SE ponúka varianty pre rôzne výstupné bezpečnostné konfigurácie a nastaviteľné výstupné oneskorenie a zároveň je kompatibilný s mnohými bezpečnostnými zariadeniami, ako sú núdzové vypínače, dverové spínače a optické senzory.
Všetky jednotky sú vhodné na použitie s mechanickými aj elektronickými senzormi a sú vybavené ľahko viditeľnými LED indikátory, ktoré vás informujú o zlyhaniach a ukazujú cenné diagnostické údaje. Ďalšou kľúčovou vlastnosťou radu G9SE je rýchla odozva o maximálnej hodnote 15 ms.
Rad G9SE má až štyri bezpečnostné 5A ​​výstupy a navyše prídavný tranzistorový PNP výstup. Typické využitie jednotiek G9SE zahŕňa jedno aj dvoch kanálové funkcie bezpečnostného zastavenia, dverové spínače, zábrany a bezpečnostné svetelné záclony.
Modul G9SE-201, ktorý je púhych 17,5 mm široký a má dva normálne otvorené okamžité výstupy, je najtenší svojho typu, ktoré je možné na trhu zohnať. Pre inštalácie vyžadujúce viac výstupov je tu G9SE-401, ktorý je 22,5 mm široký a ponúka štyri okamžité bezpečnostné výstupy.
G9SE-221-T, ktorý je tiež 22,5 mm široký, ponúka dva okamžité bezpečnostné výstupy a dva oneskorené výstupy. Jednotka G9SE-221-T je dostupná vo verziách s maximálnym oneskorením 5 a 30 sekúnd. U oboch verzií môže používateľ nastaviť oneskorenie na maximum v 16 krokoch.
Naše nové bezpečnostné reléové jednotky G9SE spĺňajú mnoho európskych a svetových bezpečnostných noriem vrátane EN ISO13849: 2008 ple bezpečnostné kategórie 4, IEC / EN 60947-5-1 / EN 62061 SIL 3, normy UL508, CAN / CSA C22.2 No. 14. Naviac tiež spĺňajú EN81-1 a EN81-2, vďaka čomu sú použiteľné vo výťahoch.