Nové ručné čítačky čiarových kódov OMRON V410-H pre priemyselné priamo tlačené značky a aplikácie vo vedeckých odboroch

Nové ručné čítačky čiarových kódov OMRON V410-H pre priemyselné priamo tlačené značky a aplikácie vo vedeckých odboroch

Skenery dopĺňajú rozsiahle portfólio priemyselných čítačiek čiarových kódov a inteligentných kamier spoločnosti OMRON pre rôzne možnosti použitia.

Nový rad ručných čítačiek čiarových kódov OMRON V410-H predstavuje výkonné, kompaktné a ľahko použiteľné riešenie pre rôzne možnosti použitia. Vďaka algoritmom, ktoré ľahko zachytia náročné kódy, vrátane priamo tlačených značiek (DPM) a ultrakompaktných symbolov, poskytujú tri modely tohto radu – XD, SR a HC – riešenie pre vysledovateľnosť v celej priemyselnej výrobe. Model SR sa vyznačuje vynikajúcim rozsahom čítania, zatiaľ čo model HC je určený pre vedecké odbory a nemocničné prostredie.

Model V410-H pracuje na populárnej platforme weblink spoločnosti OMRON a všetky tri verzie ponúkajú intuitívnu konfiguráciu cez rozhranie weblink PC a nástroj pre sledovanie času prevádzky, ktorý funguje s ľubovoľným zariadením s podporou systému Windows. Platforma weblink umožňuje exportovať snímky ako súbory do počítača, prispôsobiť výstup dát pred zverejnením a po ňom a uložiť alebo obnoviť konfiguračné súbory čítačky čiarových kódov. To umožňuje jednoduché klonovanie konfigurácie čítačky na viac takýchto zariadení.

Vďaka senzoru s vysokým rozlíšením, bleskovému dekódovaniu, snímacím pásmam, ktoré siahajú od kontaktu až po 1,1 metra, a schopnosti dekódovať väčšinu symbolov 1D, 2D a DPM pomáha model V410-H obsluhe rýchlo pracovať a vyhnúť sa chybným interpretáciám. Použitie v režime prezentácie s voľnými rukami môže pomôcť splniť požiadavky na bezdotykové ovládanie, zatiaľ čo chemická odolnosť voči čistiacim prostriedkom na báze alkoholu zaisťuje, že čítačka vydrží časté čistenie.

Kvôli aplikáciám pre ručné čítanie čiarových kódov s požiadavkou na štandard IP65 / 67 alebo bezdrôtové pripojenie spoločnosť OMRON tiež dopĺňa obľúbenú čítačku čiarových kódov HS-360x najnovšími dekódovacími algoritmy X-Mode a aktualizovaným konfiguračným softvérom weblink PC pod novým označením OMRON. Tento model je uvedený na trh pod názvom V450-H a predstavuje ďalšie rozšírenie produktového radu ručných čítačiek čiarových kódov OMRON.

Profesionáli z odboru, ktorí sa chcú o tomto ľahko použiteľnom, výkonnom a hygienickom riešení pre čítanie čiarových kódov dozvedieť viac, môžu navštíviť stránku produktu V410-H na webe spoločnosti OMRON: https://omron.elsys.sk/produkt/v410-h/