Nové svetelné závory F3SG-R: jednoduchá inštalácia, jednoduchá obsluha, ľahká údržba

Svetelné závory našej novej rady F3SG-R kombinujú konštrukciu odolnú v skrúteniu, ktorá zaručuje jednoduchú montáž, s novou funkciou hľadaní porúch pomocou QR kódov. Aby sme vyhoveli potrebám čo najvyššieho počtu zákazníkov, pripravili sme dve varianty svetelných záclon. Jednoduchá F3SG-RE detekujúca iba stavy on / off a pokročilá F3SG-RA pre komplexnejšie bezpečnostné riešenia.

F3SG-R

Dve verzie …

Obe verzie, jednoduchšie F3SG-RE i pokročilá F3SG-RA, majú konektory pripravené priamo na zapojenie, čo skracuje čas inštalácie, a číre LED indikátory stavu on / off.

Verzia F3SG-RE ponúka spoľahlivé a výhodné riešenie pre jednoduché aplikácie. Pre zložitejšie aplikácie tú je pokročilá záclona F3SG-RA, ktorú možno kaskádovo poskladať až do troch setov a ponúka širokú škálu ďalších vlastností. Medzi ne patrí výber z niekoľkých možností potlačenie blokovania, dynamické a statické zatemňovanie, zníženie rozlíšenia a funkciu blokovania opätovného spustenia kým je na stroji vykonávaná údržba.

… Rôzne typy a výšky

Obe verzie môžu slúžiť ako jemný detektor s detekčnou schopnosťou 14 mm alebo ako detektor proti vstupu ruky s detekčnou schopnosťou 30 mm. Ochranná výška až 2080 mm je dostupná pre jemnú detekciu a celkový maximálny dosah je 10 m. Pre detekciu ruky je ochranná výška až 2510 mm a maximálny dosah do 20 m.

Svetelné závory F3SG-R majú ochranu IP67 a sú zostavené tak, aby vydržali umývanie a prašné prostredie. Majú výnimočne pevnú konštrukciu, ktorá odstraňuje problém krútenie tela a uľahčuje montáž a nastavenie. Ďalšou výhodou pri inštalácii je zabudovaná optická synchronizácia, vďaka ktorej nie je nutné prepojiť vysielač a prijímač.

Jednoduché odstraňovanie porúch

Ak by sa objavili akékoľvek problémy, užívatelia jednoducho pomocou mobilného telefónu alebo tabletu naskenujú nálepku s QR kódom, ktorú je možné nalepiť na prístroj, a tá je odkáže priamo na webovú stránku s detailným postupom pre odstránenie závady. Táto stránka je dostupná v ôsmich jazykoch.
F3SG-RA_MultiLanguage.jpg

Jednoduchá inštalácia a nastavenie

Rad svetelných závor F3SG-R využíva konektory Smartclick M12, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu IP67 už po otočení o jednu osminu a nie je potreba kontrolovať kvôli krútivé sile.

Všetky verzie a modely rady F3SG-R sú dodávané štandardne so špeciálnymi montážnymi konzolami, ktoré umožňujú jednoduché nastavenie aj po dokončení inštalácie záclon. Doplnkové príslušenstvo obsahuje kryt, ktorý možno ľahko prirobiť a zvýšiť tak ochranu optických povrchov, ktoré sú potom chránené proti poškriabaniu a mechanickému zničeniu.