Predstavujeme ručnú čítačku OMRON V450-H DPM

Predstavujeme ručnú čítačku OMRON V450-H DPM

Spoločnosť OMRON, celosvetový líder v oblasti automatizačnej technológie, predstavila svoju najnovšiu inováciu, mimoriadne odolnú ručnú čítačku V450-H. Toto účelové zariadenie, navrhnuté špeciálne na čítanie kódov priameho označovania dielov (DPM), novo definuje merítka trvanlivosti a výkonu vo svojom odbore.

Model V450-H je vybavený dekódovacími algoritmami X-Mode spoločnosti OMRON, ktoré zaisťujú konzistentnú čitateľnosť poškodených, skreslených alebo inak ťažko čitateľných kódov priameho označovania, a to mimoriadnou dekódovacou rýchlosťou. Aplikácia ponúka najlepší výkon vo svojej triede a väčšina z nich navyše nevyžaduje žiadne nastavenia, takže používateľom poskytujú bezkonkurenčné pohodlie.

Vďaka užívateľskému rozhraniu WebLinkPC je nastavovanie zložitejších aplikácií v čítačke V450-H veľmi jednoduché. Intuitívne a užívateľsky prívetivé rozhranie zjednodušuje proces konfigurácie, čo uľahčuje aj náročnejšie skenovanie.

Čítačka V450-H je vybavená nabíjacou stanicou s certifikáciou IP65, umožňuje tak bezproblémový prenos a príjem dát cez rozhranie Bluetooth s dosahom až 100 metrov. Bezdrôtová čítačka sa môže pochváliť pôsobivou kapacitou viac ako 50 000 skenov na jedno plné nabitie. Dodáva sa s integrovaným indikátorom nabitia batérie pre zvýšenie prevádzkovej efektivity.

Čítačka V450-H je skonštruovaná tak, aby odolala aj tým najnáročnejším priemyselným podmienkam, prekonáva očakávania. Jej robustný kryt znáša pády z takmer 2,5 metrovej výšky a je odolný voči mnohým priemyselným kvapalinám a chemikáliám, vrátane motorového oleja a brzdovej kvapaliny. Toto odolné prevedenie zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných pracovných podmienkach.

Ručnú čítačku OMRON V450-H DPM je možné využiť v rade rôznych aplikácií naprieč odvetviami, vrátane výroby, logistiky a automobilového priemyslu.

Zistite viac o modele V450-H.