Rad tlačidiel A22N prináša kvalitné a cenovo dostupnú alternatívu k tlačidlám a prepínačom o priemere 22 mm

Návrhári panelov majú radi široký výber kolískových materiálov a farieb. Rad A22N prináša tieto vlastnosti spolu s jednoduchou inštaláciou, stupňom krytia IP66 a širokým výberom prepínacích funkcií. Rad A22N obsahuje aj tlačidlá s priemerom 22 mm, niekoľko-polohové prepínače, niekoľko-polohové prepínače na kľúč a kontrolky, vďaka ktorým uspokojí vaše potreby pre akýkoľvek panel.
Krátke telo

Zmenšite celkovú veľkosť panelu aj pri používaní blokov s niekoľkými kontakty. Troch kontaktné bloky môžu byť použité v sérii a pre nepresvetlené modely možno použiť až šesť blokov kontaktov.

Jednoduchá inštalácia

Bezpečne zapojte a zaistite jedným kusom. Na upevnenie v matici stačí jeden krok. Zvuk cvaknutie značí, že je kus upevnený v matici. Na odstránenie kusu stačí dva kroky. Zvuk cvaknutie značí, že je kus uvoľnený a pripravený na vybratie z upevňovacie matice. Bloky kontaktov sú symetrické, kvôli jednoduchej inštalácii. Možno tiež znovu upevniť jednu radu bloku kontaktov bez nutnosti odobrať druhý rad bloku.
Rad A22N sa zameriava na širokú škálu možností, aby vyhovela všetkým potrebám.

Široká škála farieb

Jednoduché rozširovanie a upravovanie štandardizovaných prepínačov pridávaním spínacích jednotiek. Máme ich pre vás nielen vo plastové variante, v kefovanie kovu as kovovými krúžkami, ale aj v celej rade farieb:

  • Osvetlené tlačidlá a prepínače: červená, zelená, žltá, biela, modrá a oranžová orange v priehľadnej i nepriehľadnej variante a čierni v nepriehľadné variante
  • Neosvetlené tlačidlá, prepínače a indikátory: červená, zelená, žltá, biela, modrá a oranžová

Neosvetelné a osvetlené tlačidlá: A22NN / A22NL

A22NN Non-lighted, A22NL Lighted Pushbutton Switches

A22NS-W overview767xX