Riadiaca jednotka pre automatizáciu: NX1P

NX1P je základná riadiaca jednotka SYSMAC, ktorá integruje konektivitu EtherNet / IP a EtherCAT, riadenie pohybu a I / O rozhranie v kompaktnej forme, čím poskytuje pokročilé riadenie pohybu a IoT pre menšie až stredne veľké stroje.

Elektronická vačka a interpolácie zvyšujú rýchlosť a presnosť stroja, čo vedie k zvýšeniu produktivity a kvality. Údaje zhromaždené zo zariadení prostredníctvom integrovaného portu EtherCAT a inštalované hlavnej jednotky IO-Link je možné zdieľať medzi strojmi prostredníctvom integrovaného portu EtherNet / IP. To pomáha redukovať prestoje strojov a zvyšovať produktivitu aktiváciou prediktívnej údržby a plnú integráciu.

charakteristiky:combi_nx1-24-40_200x200522xx

  • čas prevedenia inštrukcie LD: 3,3 ns, kapacita programu: 1,5 MB
  • vstavaný port EtherNet / IP, port EtherCAT a rozhranie pre pamäťovú kartu SD
  • použiteľné reálne osi: Až 8 os (vrátane až 4 osí riadenie pohybu)
  • pripojiteľné jednotky NX

Automatizačné platforma Sysmac:

Cieľom integrovanej automatizačnej platformy spoločnosti OMRON je poskytnúť kompletné riadenie a správu automatizovanej výroby s použitím jedného softvéru. Programovanie založené na globálnych štandardoch a globálnych otvorených sieťach umožňujú budovať globálne štandardizovaný systém. Centrálnym prvkom tejto platformy je rad kontrolérov pre stroje, ktoré zabezpečujú synchrónne riadenie všetkých strojných zariadení a pokročilé funkcie, ako je riadenie pohybu, robotov a pripojenie k databáze. Tento koncept umožňuje zjednodušiť architektúru riešenia, redukovať programovanie a optimalizovať produktivitu.