Vláknový laserový značkovač MX-Z20XXH- V1 poskytuje plnú flexibilitu pri značení

Vláknový laserový značkovač MX-Z20XXH- V1 poskytuje plnú flexibilitu pri značení

Náš nový laserový značkovač MX-Z ponúka účinné a trvalé značenie spĺňajúce požiadavky na spätné sledovanie, dizajn alebo popisovanie širokej škály materiálov, vrátane kovov, plastov, živice a fólií.

Stále sa zvyšujúce požiadavky na individuálnu identifikáciu, sledovateľnosť dielov a súčastí sa vyskytujú v mnohých odvetviach, ako je automobilový priemysel, výroba lekárskych zariadení alebo výroba bežných strojov.

Laserové značenie poskytuje výrobcom rad výhod, vrátane základnej identifikácie dielov, zaobstaranie značkou alebo úplnú sledovateľnosť dielov. Laserový značkovací stroj vytvára odolné a čitateľné značky a ponúka vysoko kvalitné výsledky a výhody, ako je napríklad:

  • Vyššia prevádzková efektivita a produktivita s menším množstvom odpadu a prestojov
  • Lepšia viditeľnosť a zodpovednosť v celom dodávateľskom reťazci
  • Minimalizácia nákladných hrozieb, ako sú problémy s kvalitou a falšovaním
  • Zaistenie zhody s priemyselnými predpismi
  • Vďaka technológii laserového značkovača možno doplniť nespoľahlivé, krátkodobé a spotrebné technológie značkovania, ako sú papierové / plastové štítky alebo atramentovú tlač
  • Laserové značky sú trvalé, nevyžadujú spotrebné materiály a sú veľmi presné a univerzálne – technológia pre vašu značkovaciu aplikáciu, ktorá nezostarne

Prečítajte si ďalšie informácie o našom novom laserovom značkovači MX-Z a jeho výhodách a technológií.