Zoznámte sa s platformou SYSMAC a získajte technické školenia zdarma

Zoznámte sa s platformou SYSMAC a získajte technické školenia zdarma

Spoločnosť ELSYS a spoločnosť Omron spojili sily, aby vytvorili platformu Sysmac presne pre vás – či už s produktami spoločnosti Omron spolupracujete prvý krát alebo si chcete svoje vedomosti ďalej rozšíriť.

Pripojte sa k nám na deň BEZPLATNÉHO technického školenia vedeného odborníkom zo spoločnosti Omron. Školenie sa odohráva v sídle spoločnosti ELSYS a pomôže zvýšiť váš výrobný výkon.

Objednajte si štartové sadu NX1P PLC za špeciálnu zníženú cenu

A budete môcť využiť špeciálnu ponuku:

– špeciálna cena nákupu jednej štartovej SADY NX1P (vrátane licencie na softvér Sysmac Studio Software Lite)
1 deň bezplatného technického školenia vedeného techniky FAE zo spoločnosti Omron
ľahký obed
– p
oukaz na nákup ďalšieho NX1P2-9024DT1 za špeciálne propagačné ceny

Srdcom týchto sád je špičková riadiaca jednotka stroja NX1P, inšpirovaná nedávnym vývojom v oblasti digitalizácie a priemyslu štvrtej generácie. Ide o kompaktné riešenie v platforme Sysmac:

Obsahuje jednotku PLC a pokročilé pohybové funkcie v jedinom kompaktnom balení.
Ide o riešenie pripravené pre priemysel štvrtej generácie, a to vďaka možnosti pripojenia k dvom hlavným ethernetovým priemyselným sieťam: EtherNet / IP pre správu dát a EtherCAT pre rýchlu komunikáciu s riadiacimi zariadeniami v reálnom čase.

Sady obsahujú softvér Sysmac Studio IDE, napájací zdroj S8VK a procesor, vďaka ktorým budete môcť so softvérom Sysmac Studio ihneď začať pracovať. Dosiahnete celkovo zhruba 50% úspory v porovnaní s bežnými cenami a ešte budete mať vďaka tejto špeciálnej ponuke šancu naučiť sa pracovať s našou univerzálnou platformou Sysmac počas jediného dňa. Zameriavame sa na integráciu chytrých technológií za účelom navýšenia produktivity strojov.

Kúpte si štartové sadu a zaregistrujte sa ku dňu bezplatného školenia!

Špecifikácie sád a program školení sa dozviete nižšie.

Ponuka je obmedzená na jednu sadu na zákazníka a platí do vyčerpania kapacít, najneskôr do 31. mája 2019. Nenechajte si túto príležitosť ujsť, rezervujte si svoju štartovú sadu NX1 PLC a školenie ešte dnes!

obchod@elsys.sk

 nx1p_kit_ceny